Президент України Володимир Зеленський про підсумки 140-го дня війни

Опубліковано: Липень 13, 2022

Президент України Володимир Зеленський про підсумки 140-го дня війни

➡️ Указ про нагородження орденом «За заслуги» І ступеня Марини Вязовської – українського математика, яка цьогоріч стала лауреаткою медалі Філдса.

➡️ Участь Президента в роботі конференції «Азійське лідерство», яка щороку відбувається в Сеулі. ➡️ КНДР визнає «ДНР», Україна жорстко реагуватиме на всіх рівнях.

➡️ Продовження розбору завалів після російського удару по місту Часів Яр на Донеччині.

➡️ Президент звернеться до учасників форуму в Гаазі (Нідерланди), який відбудеться завтра.

➡️ Зустріч у Туреччині щодо розблокування аграрного експорту з нашої країни через Чорне море. ➡️ Указ про нагородження українських героїв.

Про це та інше – у зверненні Володимира Зеленського за підсумками 140-го дня війни.