Про інформаційну підтримку роботодавців під час організації суспільно корисних робіт

Опубліковано: Лютий 27, 2023

📌 Роботодавцям – про інформаційну підтримку щодо вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, законодавства у сфері охорони праці під час організації суспільно корисних робіт на період дії воєнного стану

👉Консультації, які надають фахівці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, можна отримати:

☎️за телефоном: +38 068 140 41 20 (вартість згідно з тарифами вашого
оператора);

✅через месенджери Viber, WatsApp, Telegram за номером телефону +38 068 140 41 20;

✅електронною поштою: interaktuvnyiinspektor_z@ukr.net;

✅заповнивши форму для отримання роз’яснення:

❗️Крім цього, консультації з вищезазначених питань надають і працівники Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області за номером телефону: +38 095 469 08 95.

Також консультації можна отримати безпосередньо в приміщенні Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області за адресою: м. Ужгород, вул. Минайська, 16.