Про можливість та механізм бронювання фахівців говорили напередодні в Ужгороді на зустрічі керівництва ОВА із представниками бізнесу

Опубліковано: Березень 07, 2023

Критично важливі підприємства області можуть забронювати від призову на військову службу 50% військовозобов’язаних працівників. Про можливість та механізм бронювання фахівців говорили напередодні в Ужгороді на зустрічі керівництва Закарпатської ОВА із представниками бізнесу.
Переглянути презентацію, де чітко прописані всі критерії, правила та етапи подання документів, можна за посиланням https://fex.net/uk/s/raopdlx
Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита наголосив, що зараз як ніколи важливо зберегти та покращити економічні показники, забезпечити стабільність виконання бюджету, адже Закарпаття – тиловий регіон, який прийняв сотні релокованих підприємств, котрі також мають працювати та фінансувати ЗСУ, видатки на потреби оборони, ВПО тощо.
Про критерії, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій як таких, що мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади, як відбувається процес бронювання та механізм подачі документів, розгляд і погодження заявок, загалом алгоритм дій під час бронювання до 50% військовозобов’язаних працівників розповів заступник начальника Закарпатської ОВА Василь Іванчо під час презентації.
У зустрічі також взяли участь міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, заступник міського голови Артем Погорєлов, в.о. начальника управління економічного розвитку міста Василь Цап, начальник управління правового забезпечення Артем Ленько, начальниця відділу релокації бізнесу та взаємодії з гуманітарними і благодійними організаціями управління економічного розвитку міста Юліана Бокоч.