Про правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення

Опубліковано: Березень 25, 2021

Ужгородська міська рада звертає увагу на те, що Кабінетом Міністрів України 22.07.2020 року прийнято постанову №650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою КМУ від 03.03.2004 року №220.

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради наголошує, що на земельних ділянках під полезахисними лісовими смугами забороняється: складувати матеріали; будувати будь-які споруди; влаштовувати звалища сміття, снігу та льоду; обладнувати стоянки транспортних засобів; випалювати суху рослинність, розпалювати багаття; добувати з дерев сік, смолу, робити надрізи; знищувати мурашники, ловити птахів і звірів; здійснювати будь-яку діяльність, що може негативно впливати на стан полезахисних лісових смуг.