Про роботу відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у 2020 році

Опубліковано: Березень 22, 2021

Близько 10 000 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надали працівники відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Ужгородської міськради у 2020 році. Також надали майже 2 000 адміністративних послуг у сфері бізнесу через портал «Дія», який дає можливість для кожного громадянина, що має доступ до Інтернету, замовити низку послуг, не виходячи з дому. Державні реєстратори відділу, а їх четверо, відповідальні за опрацювання онлайн-подання документів по Ужгороду, Ужгородському, Перечинському, Великоберезнянському та Іршавському районах.
До міського бюджету надійшло 288 тис. 600 грн адміністративного збору за державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; 21 тис. грн за державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, проведену у скорочені терміни.
Довідково. На кінець грудня 2020 року в Ужгороді працювали 8361 юридична особа та 9071 фізична особа-підприємець.