Про роботу відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців виконавчого комітету на період карантину

Опубліковано: Березень 18, 2020

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні, відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців виконавчого комітету Ужгородської міської ради проводитиме прийом документів у сфері реєстрації бізнесу виключно за попереднім записом за номером телефону (031)428028.

Звертаємося до ужгородців із проханням утриматися від особистих візитів без нагальної потреби!

У разі виникнення запитань Ви можете звертатися за номером телефону (031)428028 або написавши листа на електронну пошту rejestrurosib@rada-uzhgorod.gov.ua.
Також можна зателефонувати безпосередньо до начальниці відділу юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Горохової Олени Карлівни – 0990228865.

Просимо з розумінням поставитися до тимчасово запроваджених заходів.

Про скасування тимчасового графіку або зміни у прийомі документів роботи буде повідомлено додатково.