Про роботу відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно

Опубліковано: Березень 17, 2020

Про роботу відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні, повідомляємо, що відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Ужгородської міської ради проводитиме прийом документів на реєстрацію прав на нерухоме майно за попереднім записом за телефоном (031) 428028.

Звертаємося до ужгородців із проханням утриматися від особистих візитів без нагальної потреби!

У разі виникнення запитань Ви можете звертатися за номером телефону (031) 428028 або написавши листа на електронну пошту vrrp@rada-uzhgorod.gov.ua

Також можна звернутися безпосередньо до начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Тетяни Маги за номером телефону 05069100909.

Просимо з розумінням поставитися до тимчасово запроваджених заходів. Про скасування тимчасового графіку або зміни у прийомі документі роботи буде повідомлено додатково.