Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Ужгорода в наступному році схвалили на черговому засіданні виконкому міськради

Опубліковано: Листопад 25, 2021

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Ужгорода в наступному році схвалили на черговому засіданні виконкому міськради

Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ужгорода за січень-вересень 2021 року взяли до відома члени виконкому Ужгородської міської ради на черговому засіданні виконкому 24 листопада.  Ознайомитися з усіма показниками можна на офіційному сайті міськради.

 Затвердили на засіданні виконкому і проєкт Програми економічного і соціального розвитку Ужгородської міської територіальної громади на 2022 рік.

Програма розроблена управлінням економічного розвитку міста на основі пропозицій структурних підрозділів міської ради, підприємств і організацій міста з використанням аналітичних матеріалів та статистичних даних про розвиток міста у 2020-2021 роках та прогнозних тенденцій на 2022 рік. За  результатами аналізу соціально-економічної розвитку міста у 2021 році та Стратегію розвитку міста «Ужгород-2030» у Програмі визначено ключові заходи, які необхідно реалізувати для досягнення пріоритетних завдань розвитку Ужгорода у 2022 році.

Документ визначає основні цілі та завдання економічного і соціального розвитку Ужгорода, на яких пропонується сконцентрувати бюджетні та інвестиційні ресурси для підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості економіки міста, вирішення найгостріших проблем економічного і соціального розвитку та поліпшення якості життя мешканців.

Програму у подальшому внесуть на розгляд сесії міської ради.

Також на засіданні виконкому затвердили Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Ужгородської міської територіальної громади та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств.

У документах зазначатиметься інформація щодо діяльності підприємства (характеристика планових показників: обсяг надання послуг; виконання робіт; порівняння планових показників наступного року з плановими показниками поточного року та з фактичними минулого року; аналіз доходів та витрат підприємства  тощо.

Керівники комунальних некомерційних підприємств мають забезпечити своєчасне складання, подання на розгляд та затвердження фінансових планів і звітності про їх виконання відповідно до затвердженого Порядку.

У зв’язку з розміщенням ФОП Ключевським І.І., ФОП Пілюгіним А.П., ПП «РА «Люкс» соціальної реклами цих рекламорозповсюджувачів звільнили від сплати за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами. За таке рішення проголосували члени виконкому та визнали соціальною рекламою:

  • інформаційно-роз’яснювальні матеріали про вакцинацію проти СOVID-19, що розміщувалися на рекламних конструкціях за такими адресами:

вул. Університетська – 1 од.;

вул. Климента Тімірязєва – 1 од.;

перехрестя вул. Минайської – Михайла Грушевського – 1 од.

  • інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо набрання чинності норм Закону № 1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового збору до бюджету», що розміщувалися на існуючих рекламних конструкціях за адресами:

просп. Свободи – 1 од.;

вул. Івана Котляревського – 1 од.;

пл. Кирила і Мефодія – 1 од.;

вул. Будителів – 1 од.

Крім того, на засіданні погодили демонтаж самовільно встановленої огорожі на вул. Загорській, біля будинку № 23/30, звільнення території земельної ділянки комунальної власності біля будинку 29а на вул. Михайла Грушевського від безхазяйного майна (кузов автомобіля).

Рішення виконкому про демонтаж підлягає добровільному виконанню протягом 10 календарних днів із дати його оприлюднення. У разі невиконання вимог департамент міської інфраструктури спільно з управлінням муніципальної варти проведуть демонтаж самовільно встановленої огорожі та кузова автомобіля силами комунальних служб міста відповідно до чинного законодавства.

На засіданні виконавчого комітету міськради Ужгорода дев’ять осіб узяли на облік внутрішньо переміщених осіб та членів їхніх сімей, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання. Двом ужгородцям погодили приватизацію квартир, одній особі – приватизацію житла в гуртожитку.

Включили до службових жилих приміщень та закріпили за Закарпатською обласною прокуратурою для забезпечення співробітників із числа внутрішньо переміщених осіб, однокімнатну квартиру загальною площею 37,40 кв. м, житловою площею 14,40 кв. м.

Трьох осіб узяли на квартирний облік, одній відмовили, щодо трьох внесли зміни до черговості, 16 осіб зняли з квартирного обліку.

Трьом особам погодили укладання договорів найму.

Затвердили також перелік актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста. Голови правлінь ОСББ: «Легоцького 74», «Минайська 13», «Коцюбинського 26» та «Собранецька 152» повинні забезпечити належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку; прибирання прибудинкової території; обслуговування внутрішньобудинкових систем тощо.

Крім того, погодили на засіданні виконкому й розміщення місць збору твердих побутових відходів закритого типу: ОСББ «Ера 2014» (Мельник О.П.), ОСББ «Собранецька, 150В» (Дуганчик Т.М.) та на вул. Олександра Грибоєдова, 3 (управитель ТОВ «НашДобробут»), вул. Собранецькій, 150В (площа 25 кв. м). Наявне місце збору твердих побутових відходів біля прибудинкової території на вул. Собранецькій, 146Б ліквідують.

У закритому режимі члени виконавчого комітету Ужгородської міськради сьогодні розглянули питання, що стосуються прав та інтересів дітей. Зокрема, про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або користування яким мають діти; про визначення способу участі у вихованні дитини; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про влаштування до Обласного будинку дитини.