Проводяться громадські слухання з містобудівної документації – проектів детальних планів територій Ужгорода

Опубліковано: Серпень 12, 2019

Відповідно до розпорядження міського голови 06.08.2019 № 339 «Про проведення громадських слухань», дотримуючись статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, з метою врахування громадських інтересів та визначення планувальної організації та розвитку територій  м.Ужгород із 6 серпня 2019 року по 3 вересня 2019 року проводяться громадські слухання з містобудівної документації – проектів детальних планів територій м.Ужгород, а саме:

1.1.              Детальний план території, обмеженої вулицями Закарпатською, Гвардійською, Поліни Осипенко та територією аеропорту (п. 1.23 рішення сесії Ужгородської міської ради від 09.11.2017 № 805).

Техніко-економічні показники:

Територія  детального плану – 65,4 га, в тому числі:

Площа забудови – 4,9 га

Площа житлової території – 32,9 га

Площа вулично – дорожньої мережі – 6,8 га

Площа доріг – 5,0 га

Площа тротуарів – 1,8 га

Площа озеленення загального користування – 11,7 га

Площа озеленення – 28,0 га

Площа водних поверхонь – 7,5 га

Розробник містобудівної документації – ТОВ «ПБК «Закарпатреконструкція» (м. Ужгород).

1.2 . Детальний план території, обмеженої вулицями Поліни Осипенко, Гвардійською, Єньківською та територією аеропорту (п. 1.29 рішення сесії Ужгородської міської ради від 09.11.2017 № 805).

Техніко-економічні показники:

Територія  детального плану – 11,6 га, в тому числі:

Площа забудови – 0,3 га

Площа житлової території – 3,2 га

Площа вулично – дорожньої мережі – 1,3 га

Площа доріг – 1,0 га

Площа тротуарів – 0,3 га

Площа озеленення загального користування – 1,1 га

Площа озеленення – 2,9 га

Площа водних поверхонь – 0,9 га

Замовник детальних планів територій – управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

Відповідальний за проведення громадських слухань – управління містобудування та архітектури – Каліновська О.Є.

Пропозиції, зауваження, побажання просимо надсилати на адресу:  м.Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, управління містобудування та архітектури,    тел.: 61-71-03 або на e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням  прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь в обговоренні.

Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради