Привітання Ужгородського міського голови Богдана Андріїва з Днем місцевого самоврядування

Опубліковано: Грудень 07, 2018

Щиро вітаю ужгородців із Днем місцевого самоврядування!

Діяльність Ужгородської міської ради є відкритою та прозорою, спрямована на якісні зміни у житті людей. За ці три роки ми довели, що вміємо працювати командою. Я переконаний, що завдяки спільній злагодженій роботі зробимо наш Ужгород ще кращим.

Дякую всім працівникам міської ради, депутатському корпусу за сумлінну роботу, професіоналізм, компетентність і відповідальність.

Щиро бажаю міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та здійснення всіх мрій. А ще – натхнення і наполегливості.

Хотів би нагадати вислів: «Якщо хочеш змінити світ на краще, просто добре виконуй свою роботу!» Тож працюймо для нашого прекрасного міста над Ужем.