Разом протидіяти фейкам – закликав на брифінгу начальник УСБУ у Закарпатській області Іван Рудницький

Опубліковано: Березень 02, 2022

Разом протидіяти фейкам  – закликав на брифінгу начальник УСБУ у Закарпатській області Іван  Рудницький
Ситуація у Закарпатській області контрольована та стабільна. Наразі передумов до загострення Управління служби безпеки України у Закарпатській області не спостерігає. Про це сьогодні на брифінгу в Закарпатській обласній військовій адміністрації повідомив начальник управління Іван Рудницький.
Особовий склад управління несе службу у посиленому режимі. На офіційному сайті Управління служби безпеки України у Закарпатській області оперативно висвітлюється інформація, зокрема і щодо протидії фейкам.
«Я вдячний журналістам, блогерам, котрі допомагають зупинити дезінформацію, яку пробують донести до людей. Продовжуйте цю роботу. Беріть інформацію із офіційного сайту УСБУ, вона перевірена та достовірна», – наголосив Рудницький.