В Ужгороді ремонтують водопровід на вулиці Олександра Грибоєдова

Опубліковано: Серпень 21, 2020

В Ужгороді ремонтують водопровід на вулиці Олександра Грибоєдова

«На вул. Олександра Грибоєдова в Ужгороді замінюємо аварійну водопровідну мережу, кошти на роботи виділили на минулій сесії міської ради. Наразі працівники водоканалу проклали вже понад 200 метрів мережі із загалом 660, що потребують заміни. Завдяки новому водопроводу вдасться забезпечити стабільне водопостачання у мікрорайонах Кальварія, БАМ, Червениця, скоротити втрати води.
Розпочали заміну підземних комунікацій, заплановано й капітальний ремонт вулиці Олександра Грибоєдова, яка є однією з найбільш завантажених у місті. Адже тут розташовані, зокрема, центральна міська лікарня, поліклініка, Центр первинної медико-санітарної допомоги, пологовий будинок», – повідомив міський голова Богдан Андріїв.