Росію потрібно притягнути до відповідальності за тероризм, – виступ Президента України на Раді Безпеки ООН

Опубліковано: Червень 28, 2022

«Потрібно діяти негайно і зробити все, щоб Росія припинила вбивати. Треба притягнути її до відповідальності за тероризм, інакше вона може перенести терористичну активність і на територію інших держав Європи та Азії. Країни Балтії, Польща, Молдова, Казахстан… Багато націй чули погрози від російських посадовців і державних пропагандистів. Я вдячний усім сумлінним і цивілізованим державам, які поділяють нашу позицію й допомагають захищати міжнародний правопорядок». Виступ Володимира Зеленського на засіданні Ради Безпеки ООН, скликаному на прохання України після російського удару по Кременчуку.