Розпочато формування конкурсної комісії на проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Ужгородський міський пологовий будинок»

Опубліковано: Вересень 09, 2019

На сесії Ужгородської міської ради прийнято рішення про проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради.

Відповідно до наказу УОЗ №142 від 09.09.2019 року розпочато формування конкурсної комісії у складі 6 чоловік,

в т.ч. представників органу управління – 2 чол.,

представників громадських організацій- 2 чол.,

представників трудового колективу- 2 чоловік.

Пропозиції щодо кандидатур до складу комісії просимо надавати до Управління охорони  здоров`я до 17.00 24.09.2019 року.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов*язане  з корупцією правопорушення-протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії обставин, передбачених у  вище наведених пунктах, такий член конкурсної комісії забов`язаний невідкладно самостійно подати органові управління письмову заяву про самовідвід.

У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством.

Управління охорони здоров'я Ужгородської міської ради