Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року №429-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2017 році 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору»

Опубліковано: Жовтень 04, 2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 червня 2017 р. № 429-р

Київ

Про затвердження плану заходів з відзначення
у 2017 році 20-ї річниці підписання Хартії
про особливе партнерство між Україною та
Організацією Північно-Атлантичного договору

 1. Затвердити план заходів з відзначення у 2017 році 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору, що додається.
 2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів за рахунок та в межах видатків державного і місцевих бюджетів, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування.
 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

                В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 52

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 21 червня 2017 р. № 429-р

ПЛАН
заходів з відзначення у 2017 році 20-ї річниці підписання
Хартії про особливе партнерство між Україною та
Організацією Північно-Атлантичного договору

 1. Організувати на запрошення Президента України візит в Україну делегації Північноатлантичної ради НАТО.

 

МЗС, Адміністрація Президента України (за згодою), Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

10 липня.

 1. Провести за участю Президента України в м. Києві урочисте засідання Комісії Україна — НАТО.

 

МЗС, Міноборони, Адміністрація Президента України (за згодою), Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

10 липня.

 1. Вжити заходів до проведення урочистого засідання Верховної Ради України за участю членів делегації Північноатлантичної ради НАТО, передбачивши виступ Генерального секретаря НАТО.

 

МЗС, Апарат Верховної Ради України (за згодою).

10 липня.

 1. Провести міжнародну конференцію з нагоди відзначення 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

МЗС, Державне управління справами (за згодою).

10 липня.

 1. Провести тематичну виставку в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі “Мистецький арсенал” (м. Київ) з подальшою її демонстрацією у регіонах України протягом року.

МЗС, Міноборони, ДСНС, Держкомтелерадіо, Український

кризовий медіа-центр (за згодою), Державне управління справами (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Липень.

 1. Провести тематичну фотовиставку у штаб-квартирі НАТО (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

МЗС, МІП, Міноборони, ДСНС.

Протягом року.

 1. Провести у вищих навчальних закладах інформаційні заходи, засідання за круглим столом, семінари, присвячені досягненням і перспективам співробітництва України з НАТО.

МОН, обласні та Київська міська держадміністрації, МЗС, Міноборони.

Протягом року.

 1. Організувати тематичні засідання за круглим столом у регіонах за участю Представництва НАТО в Україні та членів Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.

Обласні держадміністрації, МЗС, Міноборони, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Протягом року.

 1. Провести церемонію відкриття нового приміщення Представництва НАТО в Україні по вул. І. Сікорського, 4л, м. Київ.

Державне підприємство “ГДІП” (за згодою), Державне управління справами (за згодою), МЗС.

Липень.

 1. Забезпечити трансляцію спільноговідеозверненняПрезидента України та Генерального секретаря Альянсу з нагоди 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

МЗС, Адміністрація Президента України (за згодою), МІП, Держкомтелерадіо.

9 липня.

 1. Підготувати тематичні публікації для розміщення у загальнодержавних та регіональних друкованих засобах масової інформації.

МІП, Міноборони, МЗС.

Протягом року.

 1. Підготувати відеоролик “Україна — НАТО: історія та майбутнє” та забезпечити його розповсюдження у загальнодержавних та регіональних телерадіокомпаніях.

МЗС, МІП, Держкомтелерадіо, Український кризовий медіа-центр (за згодою).

Липень.

_____________________