Розширюємо можливості нашої держави, – Президент України про підсумки на 117 день війни

Опубліковано: Червень 21, 2022

«Крок за кроком ідемо надважливим тижнем і щодня робимо все, щоб ні в кого не було сумнівів, що Україна заслуговує на кандидатство. Щодня доводимо, що ми вже є частиною об'єднаного європейського ціннісного простору. Я вдячний усім народним депутатам, які підтримали нашу євроінтеграцію. Хочу відзначити голосування за Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству. Це зобов'язання захищати від насильства й різних форм дискримінації. Хочу також подякувати депутатам, які підтримали закон «Про управління відходами». Це важливий екологічний документ. Ухвалена й Антикорупційна стратегія – це важливо. Сподіваюся, що Верховна Рада й надалі працюватиме з таким же вагомим результатом». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 117-го дня повномасштабної війни.