Розяснення , щодо аварійної ситуації , яка виникла 12.03.2013 в районі вул. Капушанська, Годинки, Достоєвського в м.Ужгород

Опубліковано: Березень 15, 2013

12.03.2013 р. диспетчерскою службою КП ВУВКГ отримано інформацію від мешканців вищезазначених вулиць , щодо невідповідності якості води в системі.
В районі 13 години 12.03.2013р. направлено аварійну бригаду для виявлення місця і причин аварії. О 16 год. 15 хв отримано інформацію , від ремонтної бригади , що виявлено місце прихованого витоку ( поворот трубопроводу Д – 159 мм )
Станом на 18 годину аварію ліквідовано .
За результатами контрольних аналізів здійснених лабораторією КП ВУВКГ 13.03 та 14.03. 2013 р. після загальної промивки і дезінфекції системи вода відповідає Державним санітарним нормам .

Причини потрапляння поверхневих вод в систему водопроводу :
В даний мікрорайон вода подається за графіком. В період відсутності тиску в системі абоненти самостійно , власними насосними станціями , (ВИКОРИСТАННЯ ЯКИХ ЗАБОРОНЕНО БЕЗ ПОГОДЖЕННЯ з КП ВУВКГ)
здійснюють підкачку води в помешкання . При повному спорожненні труби і присутньої вищевказаної аварійної ситуації в трубу попали поверхневі та грунтові води , (НЕ КАНАЛІЗАЦІЙНІ) які в подальшому при підвищенні загального тиску в системі спричинили реакцію населення.

Наголошуємо !
15.03.2013 р. отримано аналізи проб взятих 14.03.2013 – Результат – ПОВНА ВІДПОВІДНІСТЬ ДЕРЖСАНПІН.

Заступник директора
КП ВУВКГ