Садочку №8 «Дзвіночок» - 45 років

Опубліковано: Травень 17, 2019

Садочку №8 «Дзвіночок» - 45 років

Ужгородський дошкільний навчальний заклад №8 «Дзвіночок», де виховується близько трьох сотень дітей, сьогодні відзначав своє 45-річчя. Колектив дитячого садка підготував святкові виступи вихованців, які потішили глядачів у залі веселими віршами, піснями й танцями. Прийшли на свято та привітали всіх і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв, начальник управління освіти Ужгородської міськради Наталія Мухомедьянова. Богдан Євстафійович подякував дітям за позитивні емоції від святкового виступу, вихователям і керівнику дитсадка Олегу Пагуличу – за копітку щоденну роботу, передав цінні подарунки. До слова, це єдиний дошкільний навчальний заклад у місті, який очолює чоловік. Директор «Дзвіночка» Олег Пагулич поділився враженнями від роботи в колективі, адже працює тут тільки рік, подякував за подарунки, увагу до закладу.