Ще одне веселе свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося в Ужгороді

Опубліковано: Червень 04, 2019

Ще одне веселе свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей провели напередодні в Ужгороді – у дворі бібліотеки на розі вулиць 8-го Березня та Михайла Грушевського. Організатори – працівники бібліотеки-філії №2 та дошкільного навчального закладу №29 «Дивосвіт» за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Вихованці садка підготували концертно-розважальну програму. Крім того, з дітьми працювали аніматори, разом танцювали, проводили конкурси. Відбувся і шахово-шашковий турнір, діти грали спортивні ігри, брали участь у майстер-класах, зокрема з першої домедичної допомоги.

Привітав малечу заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Традиційно діти отримали солодкі подарунки.