Ще з одним захисником – солдатом Василем Балогом, уродженцем Ужгорода, попрощалися сьогодні

Опубліковано: Серпень 02, 2023

Рідні висловили бажання поховати Героя на кладовищі у мікрорайоні Доманинці, де Василь народився 18 грудня 1984 року в багатодітній родині, навчався та жив.

Зустріли захисника навколішки. Скорботна хода пройшла вулицею Другетів в Ужгороді до церкви мікрорайону Доманинці, де відбулося прощання із Героєм.

Водій кулеметного взводу другого механізованого батальйону військової частини А 0998 Василь Юрійович Балог загинув у бою на Донеччині 24 липня 2023 року, залишаючись вірним військовому обов’язку й українському народу.

Віддати шану загиблому захиснику прийшли рідні та друзі, сусіди, секретар Ужгородської міської ради Ігор Чорній, військові.

У Василя Балога залишилися дружина та донька.

Вічна та світла пам'ять захиснику України...