Щеплення від коронавірусу проводять і в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Вересень 01, 2021

Щеплення від коронавірусу проводять і в Ужгородській міській раді
Запрошуємо на вакцинацію!
Перші щеплення сьогодні зробили в Ужгородській міській раді, де для вакцинації всіх охочих спеціально обладнали приміщення. Вакцинуватися тут, нагадуємо, можна із понеділка по п’ятницю із 10:00 до 14:00. Потрібно бути здоровим, мати паспорт та ідентифікаційний номер.
Щопонеділка та щосереди вакцинує мобільна бригада міської поліклініки. У наявності вакцини Pfizer/ BioNtech, Moderna, AstraZeneca та CoronaVac.
Щовівторка та щочетверга вакцинує мобільна бригада міського центру первинної медико-санітарної допомоги. У наявності вакцини Pfizer/ BioNtech, AstraZeneca та CoronaVac.
Щоп’ятниці вакцинує мобільна бригада медичного центру «Корзо». У наявності вакцини Pfizer/ BioNtech, Moderna, AstraZeneca та CoronaVac.