Щодо придбання в Ужгороді соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Опубліковано: Березень 06, 2019

Виконком Ужгородської міської ради повідомляє, що згідно з рішенням міськвиконкому  №402 від 18.12.2017 «Про придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа» придбано житлові приміщення за адресою вул. Єньківська, буд. 23, кв. 33а та вул. Чайковського, 41 для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Соціальне житло безоплатно надається громадянам України, які потребують соціального захисту, на підставі договору найму на певний строк.

Осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на соціальному квартирному обліку та бажають поселитися у соціальному житлі, просимо звернутися у відділ обліку, розподілу та приватизації житла департаменту міського господарства Ужгородської міської ради за адресою: пл. Поштова, 3, каб.232.