Щодо ситуації з обрізкою дерев на Православній набережній в Ужгороді

Опубліковано: Квітень 03, 2019

До ЦНАПу Ужгородської міської ради 11 березня 2019 року надійшло звернення директора Ужгородського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету щодо санітарної обрізки дерев на території навчального корпусу на Православній набережній, 21.
Згідно з актом обстеження зелених насаджень, департамент міського господарства Ужгородської міської ради надав погодження на проведення формувальної обрізки 5 каштанів, 4 кленів, 2 лип та видалення одного клена цукристого (дуже нахилений, ріс під значним кутом).
Сьогодні, 3 квітня, після інформації в інтернет-ресурсах працівники відділу благоустрою Ужгородської міськради виїхали на Православну набережну, де встановили, що проведено роботи з глибокого кронування (топінг) дерев, що суперечить отриманим дозвільним документам.
Міський голова Богдан Андріїв дав розпорядження провести комісійне обстеження та вжити заходів для притягнення винних до відповідальності.