Щиро вітаємо із 80-річчям першого міського голову Ужгорода часів незалежної України Еміла Ландовського!

Опубліковано: Серпень 18, 2020

Сьогодні свій 80-ий день народження відзначає Почесний громадянин Ужгорода, глава міської управи Ужгорода в 1990-1994 роках, голова Ради старійшин Еміл Ландовський.

Із ювілеєм Еміла Федоровича привітали міський голова Богдан Андріїв та керуюча справами виконкому міської ради Олена Макара, побажали міцного здоров’я, щастя, бадьорості духу та життєрадісності.

Серед досягнень першого за часів Незалежної України міського голови обласного центру Закарпаття – запровадження демократичних процесів у повсякденне життя містян, вирішення міжконфесійних проблем, повернення історичних назв вулицям міста, започаткування побратимських стосунків із країнами Європи – Німеччиною, Угорщиною, Словаччиною, а також США, відкриття угорського консульства в Ужгороді та ще багато добрих справ.

До вітань ювіляру приєднуються Рада старійшин Ужгорода, виконком Ужгородської міської ради, депутатський корпус.

На многая і благая літ Вам, шановний Еміле Федоровичу!