Ще шестеро ужгородців із числа дітей-сиріт отримали власне житло

Січень 16, 2019

Ще шестеро ужгородців із числа дітей-сиріт отримали власне житло

Сьогодні в малому залі Ужгородської міської ради сертифікати на право власності на квартири їм вручили заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослав Галас та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

«Ця програма діє за підтримки Президента України. Торік ми придбали 3 квартири й один будинок для створення дитячого будинку сімейного типу, сьогодні ж вручаємо сертифікати на п’ять квартир шістьом ужгородцям», – сказав Богдан Євстафійович. Він привітав власників квартир і побажав, щоб їм там добре і щасливо жилося.

Ярослав Галас відзначив, що формально програма забезпечення житлом дітей-сиріт існує багато років, але тільки в 2017-2018 роках відновили фінансування з державного бюджету, зокрема цільову субвенцію надали й Закарпаттю. «За минулий рік за кошти державної субвенції купили 25 квартир, зокрема 8 в Ужгороді, а також окремі будинки в селах. Загалом житлом таким чином забезпечили 31 людину. Із двох дитячих будинків сімейного типу один теж придбали в Ужгороді», – сказав Ярослав Васильович.

Сьогодні квартиру загальною площею 29,9 кв.м отримала Розалія Котлар, 1998 р.н., яка тимчасово проживає в обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Віктор Андял, 2000 року народження, котрий тимчасово проживає у гуртожитку навчального закладу, отримав житло загальною площею 31,6 кв.м.

Микола Скрябін, 2000 року народження, котрий тимчасово проживає у родичів, отримав квартиру загальною площею 30,6 кв. м.

Двоє сестер, мешканки дитячого будинку сімейного типу Вікторія Двалашвілі, 1998 р.н., та Крістіна Двалашвілі, 2001 р.н., отримали квартиру загальною площею 53,75 кв. м.

Вікторія Кочіш, 1999 р. н., що тимчасово мешкає в гуртожитку навчального закладу, отримала житло загальною площею 32,1 кв.м.

Загальна вартість п’яти квартир для дітей-сиріт – 2 млн 567 тис. 700 грн.