Служба судової охорони Закарпаття пояснює додаткові обмеження на час карантину

Опубліковано: Квітень 27, 2020

Служба судової охорони Закарпаття пояснює додаткові обмеження на час карантину

Територіальне управління Служби судової охорони Закарпаття в період запровадженого карантину виконує свої обов'язки за оновленими правилами пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя.

Нагадуємо, що з березня через введення Кабінетом Міністрів України карантину, відповідними нормативними документами заборонено пропускати людей з ознаками респіраторних захворювань та підвищеною температурою в судові установи. Для виявленя ознак хвороби співробітників оснащено електронними термометрами, які дозволяють вимірювати температуру за лічені секунди.

Крім цього, в нинішній час категорично заборонений пропуск осіб без засобів індивідуального захисту, зокрема, респіратора чи захисної маски.

Також обмежений пропуск осіб, які не є учасниками судових засідань. Решта правил пропуску залишається незмінними, серед головних варто виділити: мати при собі документи, що посвідчують особу, не проносити зброю та інші заборонені речі та не мати ознак алкогольного сп'яніння.

Територіальне управління Служби судової охорони у Закарпатській області наголошує, що додаткові обмеження діють лише на період запровадженого карантину через спалах у світі коронавірусу для забезпечення належних умов роботи судів, для забезпечення безпеки та підтримання належного громадського порядку.