Сьогодні о 10 годині відбулася нарада на котрій вирішувалося чи доцільно продовжувати канікули чи розпочинати навчання в учбових закладах.

Опубліковано: Січень 18, 2013

Заслухавши спеціалістів від санепідемстанції, головного лікаря дитячої лікарні, головного лікаря Ужгородської клінічної лікарні прийшли до висновків, що продовження канікул було правильним рішенням, завдяки цьому ріст захворюваності серед школярів спостерігався незначний.
Відповідно було прийнято рішення про початок навчання в учбових закладах з 21 січня 2013 року.
Іваном Курахом головним лікарем Ужгородської клінічної лікарні було зазначено, що звернення ужгородців до медиків з приводу травмування лише у кількох випадках пов’язані із вулицею, і не обов’язково через ожеледицю.