Після перерви продовжила роботу чергова сесія Ужгородської міської ради
Опубліковано: Серпень 05, 2021

Сьогодні депутати, зокрема, проголосували за зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ужгорода на 2021 рік та до бюджету Ужгородської міської територіальної громади.
Одне з питань стосувалося виділення співфінансування із обласного бюджету у розмірі 2 млн 450 тис. грн на реконструкцію існуючого фундаменту під влаштування флагштоку на пл. Богдана Хмельницького до 30-річчя Незалежності України, а також виділення фінансування для належного утримання та функціонування новоствореної комунальної установи – стадіону «Авангард».
Питання надання пільг зі сплати земельного податку, зокрема, обласним Товариством Червоного Хреста відклали на довивчення, його розглянуть на одному із наступних засідань сесії.