Сьогодні пройшло перше у 2024 році засідання виконкому Ужгородської міської ради

Опубліковано: Січень 10, 2024

Перше у 2024 році засідання виконкому Ужгородської міської ради відбулося сьогодні, 10 січня.

Члени виконкому, зокрема, розглянувши питання порядку денного, погодити суб’єкту господарювання розміщення тимчасової споруди (павільйону) для роздрібної торгівлі на орендованій приватній земельній ділянці на вул. Юлії Жемайте, 4, терміном на 5 років.

На засіданні відмовили в погодженні технічних умов:

- на підключення торгово-офісної будівлі до системи водопостачання та каналізації на вул. Олександра Митрака, 31 – заявнику запропонували внести зміни до технічних умов у частині підключення інженерних мереж поза проїжджою частиною вулиці;

- на підключення двох зблокованих індивідуальних житлових будинків до системи водопостачання та каналізації на вул. Берегівській, 22, 22а – через відсутність погодження з балансоутримувачем мереж (УжНУ), до яких згідно з даними технічних умов має бути виконане підключення об’єкта замовника до інженерних мереж.