Опубліковано: Квітень 20, 2024

Цими днями в Ужгороді - відкритий традиційний турнір з дзюдо пам’яті Андрія Шерегія серед юнаків та дівчат 2008-2010 рр. н. «Randori Spring Cup» та Кубок Ужгорода. Проходить він на базі Ужгородського ліцею імені Августина Волошина.
У змаганнях беруть участь близько 250 спортсменів з різних областей, а також спортсмени з Румунії.
Змагання відбуваютьсяза сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.
Спортсменів та тренерів на офіційному відкритті привітали й міський голова Богдан Андріїв та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, побажали подальших успіхів, нових вершин та перемог.