Сьогодні в Ужгороді попрощалися із молодшим сержантом, 47-річним Олександром Красіцьким

Опубліковано: Травень 10, 2023

Жорстока війна забрала життя ще одного захисника – сьогодні в Ужгороді попрощалися із молодшим сержантом, 47-річним Олександром Красіцьким.

Олександр Миколайович Красіцький народився 24 травня 1975 року на Черкащині. Батьки привили йому любов до Батьківщини, навчили бути чесним, справедливим, чуйним. Олександр був надійним другом, щирим та турботливим чоловіком і батьком.

Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, не вагаючись, пішов захищати Батьківщину. Сильний духом, із відважністю боронив нашу землю, служив командиром кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А 1556. Загинув 29 квітня 2023 року під час бойових дій на запорізькому напрямку.

На площу Народну, де відбувся чин похорону, попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, міський голова Богдан Андріїв,  секретар міської ради Арсен Мелкумян, заступник керівника Ужгородської ОВА Радіон Кіштулинець, духовенство та мешканці громади. Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.

Жалобна хода пройшла до Пагорба Слави – тут Героя поховали із військовими почестями.

У загиблого захисника залишилася дружина, донька і син.

Вічна та світла пам’ять...