Співчуття з приводу смерті Наталії Тимченко

Опубліковано: Лютий 15, 2021

Співчуття з приводу смерті Наталії Тимченко

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, виконавчий комітет та депутатський корпус глибоко сумують із приводу передчасної смерті  Тимченко Наталії Дмитрівни – заслуженого лікаря України, завідувачки відділення судинної неврології Ужгородської центральної міської клінічної лікарні, депутата Ужгородської міської ради IV скликання, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту населення та охорони праці у 2002-2006 роках.

Тимченко Наталія Дмитрівна народилася 10 грудня 1952 року в селі Березники Свалявського району Закарпатської області. Після закінчення середньої школи у 1968 році вступила в УжДУ, де навчалася на медичному факультеті.

Трудову діяльність Наталія Дмитрівна розпочала у 1975 році на посаді дитячого невролога в Ужгороді.

Упродовж 1977-1991 років працювала неврологом Ужгородської центральної міської клінічної лікарні.

У 1991 році Н. Д. Тимченко була призначена завідувачем новоорганізованого першого цереброваскулярного відділення у Закарпатській області на базі Ужгородської міської лікарні, займаючись організаційно-лікувальною роботою.

До останніх днів, поки хвороба не здолала її, очолювала відділення судинної неврології у міській клінічній лікарні.

Висловлюємо щирі співчуття рідним Наталії Дмитрівни Тимченко.

Світла їй пам’ять…