Стартував всеукраїнський турнір з гандболу «Ужгородська сакура – 2023»

Опубліковано: Квітень 21, 2023

Стартував всеукраїнський турнір з гандболу «Ужгородська сакура – 2023»
Завершує насичений спортивний день в обласному центрі Закарпаття відкриття всеукраїнського турніру з гандболу «Ужгородська сакура – 2023».
У спорткомплексі «Юність» змагаються дівчата 2009-2010 рр.н. та хлопці 2011-2012 рр.н. з Івано-Франківщини, Хмельниччини, Київщини, Волинської області, Тернополя, а також Тячева та Ужгорода. Загалом – 11 команд.
Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай в офіційному відкритті змагань привітав учасників, передав вітання від міського голови Богдана Андріїва, побажав дітям і тренерам приємного перебування в Ужгороді, адже, наголосив, цими вихідними тут заплановані різноманітні цікаві події з нагоди сакурового сезону.
Триватимуть змагання до 23 квітня.
Турнір відбувається за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.