Сто днів до наказу

Опубліковано: Травень 25, 2007

Пан генерал Максимов покинув Закарпаття. У п’ятницю про це він повідомив особовий склад міліції. Сподіваємось, що і його орли, яких він притягнув із собою до нашого сонячного краю, спакують валізи та накивають п’ятами вслід за шефом.
Що залишив по своїй стоденці гордий “борець із злочинністю”, як про нього писала “барвівська” преса?

В Ужгороді — це безлад та безчинство криміналу. Це робота незаконних напівкримінальних ринків, де ужгородцям “впарюють” ковбаси, м’ясо та фарш, контрабандним шляхом завезені до України. Сумним спадком будь-якого наступника керівника закарпатської міліції буде й тотальне засилля ділків так званого ігрового бізнесу, що грабують ужгородців.
Сподіваємося, що наступний очільник крайової міліції наведе лад у нашому рідному місті і закон та порядок пануватимуть не тільки в ході бравих прес-конференцій та міліцейських рапортів. Така “робота” призводить до неминучого “дембеля”, що пан Максимов нам переконливо продемонстрував.

Віктор Злива