Студенти І курсу юридичного факультету УжНУ знайомляться із роботою управління контролю за благоустроєм та дотриманням ПДР у частині стоянки та зупинки Ужгородської міської ради

Опубліковано: Квітень 24, 2024

Керівник управління Богдан Штефанюк розповів молоді, яка навчається на спеціальності «правоохоронна діяльність», про структуру підрозділу, основні завдання, якими законодавчими нормами керуються у роботі, які функціональні обов’язки працівників. Додав, що для удосконалення роботи вивчають досвід інших міст, планують переймати і кращі європейські практики.
Уже далі керівники відділів детально знайомили присутніх із роботою за напрямами – контролю за благоустроєм і контролю за дотриманням ПДР у частині стоянки та зупинки.
Як зазначив Богдан Штефанюк, за два тижні, як у студентів розпочнеться практика, молодим людям наочно покажуть, як виявляють порушення щодо стоянки і зупинки авто, як проводять демонтаж незаконно встановлених малих архітектурних форм тощо.
Висловив сподівання, що молоді люди зацікавляться роботою управління і після закінчення вишу прийдуть працювати в Ужгородську міськраду.