Святкові концерти на площі Театральній - «До-ре-мі-фа-солька» та «Європейський вернісаж»

Опубліковано: Червень 01, 2019

Святковий концерт із нагоди Міжнародного дня захисту дітей підготували вихованці ужгородських закладів дошкільної освіти та НВК. Близько трьох сотень дітей подарували містянам і гостям обласного центру насичену програму з вокально-танцювальними номерами.
Старші дітки, школярі, продовжили урочистості концертом «Європейський вернісаж», де представляли країни Європи. Ще в лютому кожен заклад освіти шляхом жеребкування обрав для цього якусь із європейських країн. І сьогодні зі сцени в центрі Ужгорода в яскравому національному вбранні, скажімо, учні НВК "Пролісок" презентували "Бельгію", школи №2 – Фінляндію, №6 – Німеччину, Лінгвістичної гімназії – Нідерланди, НВК "Престиж" – Болгарію тощо.