Святкові вогники головної ялинки Закарпаття засяяли сьогодні в Ужгороді на площі Народній

Опубліковано: Грудень 17, 2021

На офіційних урочистостях із вітальним словом виступили голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, в.о. голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.
Богдан Євстафійович, зокрема, привітав усіх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, діткам побажав гарних дарунків і благодаті від Святого Миколая, запросив ужгородців і гостей обласного центру Закарпаття на урочисте відкриття головної ялинки Ужгорода, що відбудеться завтра, о 18:00, на площі Шандора Петефі.
Веселого настрою додавали актори обласного театру ляльок “Бавка”: сніговики, янголи і головний герой прийдешнього свята – Чудотворець Миколай.
Танцювальні та вокальні номери підготувала талановита молодь, зокрема студенти Ужгородського інституту культури та мистецтв.