Ситуація із захворюваністю на коронавірус в Ужгороді на 22 квітня

Опубліковано: Квітень 22, 2020

🔺На ранок 22 квітня у 80 ужгородців підтверджено COVID-19, інформують управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради та Ужгородська міськрайонна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України»
🔺 8 нових випадків коронавірусу виявлено за минулу добу, із них 2 – у медиків
🔶30 хворих на коронавірус – медичні працівники (7 – працівники сімейних амбулаторій, 1– обласної клінічної лікарні ім.А.Новака, 2 – центру кардіології та кардіохірургії, 4 – Центральної міської клінічної лікарні, 1 – міської дитячої лікарні, 1 – міського пологового будинку, 14 – районної лікарні.
🔶32 ужгородці – на стаціонарному лікуванні, 46 – лікуються амбулаторно
🔶79 ужгородців – на самоізоляції
🔶2 людей одужало
🔶8 разів за минулу добу виїздили мобільні бригади, відібрали 29 біологічних матеріалів для тестування. Загалом із початку поширення недуги зробили 83виїздів, відібрано 226 взірців біологічних матеріалів для досліджень методом ПЛР