Технологію осушення стін та підвалів для збереження пам'яток культури презентували в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Листопад 08, 2019

В Ужгородській міській раді днями провели презентацію новітніх технологій осушення стін та підвалів пам’яток архітектури, яку пропонує швейцарська компанія Bio Dry. Захід організувало управління містобудування та архітектури міськради.

Із проєктантами, архітекторами, спеціалістами з охорони культурної спадщини, представниками Ужгородської міської ради та Ужгородської райдержадміністрації поділилися досвідом реставрації, збереження подібних об'єктів.  Зазначалося, що технологія, про яку йдеться, успішно застосовувалася в Україні, зокрема у Києві, а також у Польщі, Італії. Можливе її застосування і в Ужгороді, на пам’ятках архітектури, де проблеми із замоканням стін, фундаментів, підвалів.