Тематичний урок до Дня Соборності України провели учні ужгородської Лінгвістичної гімназії

Опубліковано: Січень 22, 2019

Тематичний урок до Дня Соборності України провели учні  ужгородської Лінгвістичної гімназії

Символічну  акцію –  тематичний урок до Дня Соборності України сьогодні провели учні  ужгородської Лінгвістичної гімназії на площі Народній біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Учитель історії Андрій Кепша провів для гімназистів урок «Соборність України — сторічна єдність і злагода», під час якого здійснив екскурс у сторічну історію виникнення Української держави, нагадав  етапи українського державотворення (від княжої доби до сьогодення), ознайомив учнів з цікавими фактами про Україну, розповів про Акт злуки УНР і ЗУНР, про славних синів нашої держави, які віддали своє життя за наш народ, його право жити у вільній незалежній країні.

Гімназисти пригадали січневі події 1918, 1919, 1990 років. Учні 6(10)-А класу цитували рядки з поезії Тараса Шевченка, зміст яких дуже актуальний і сьогодні:

…І оживе добра слава,
Слава України,