Температурний режим відповідає санітарним нормам в усіх навчально-виховних закладах міста

Опубліковано: Листопад 08, 2012

Про це повідомив начальник відділу освіти Ужгородської міської ради Мар’ян Комарницький.
«Температурні значення в навчальних приміщеннях шкіл і садочків міста перебувають у межах 18—20 градусів тепла, що відповідає санітарним нормам, – каже Мар’ян Несторович. – На сьогодні ми можемо констатувати, що в Ужгороді опалюються модульними котельнями всі навчальні й виховні заклади, за винятком ЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов і ДНЗ № 36. Але завдяки зусиллям керівництва цих закладів температура відповідає нормам і там – для того, щоб діти не відчували дискомфорту, приміщення школи і садочка обігріваються за допомогою електричних обігрівачів. Роботи ж на котельні ЗОШ № 2 і ДНЗ № 36 тривають: із дня на день працівники газового господарства повинні завершити налагодження розподільного щита, і вже незабаром котельня працюватиме повноцінно. Ми робимо все для того, щоб дітям було комфортно».