Традиційна святкова Літургія в Горянській ротонді з нагоди Дня Ужгорода

Опубліковано: Вересень 13, 2020

Традиційна святкова Літургія в Горянській ротонді з нагоди Дня Ужгорода

Біля давньої закарпатської святині з дотриманням соціальної дистанції разом із настоятелем храму отцем Богданом Савулою сьогодні молилися за здоров'я ужгородців, мир і спокій краю та України.
Священник виголосив євангельську притчу та висловив приємність вітати Ужгород саме з локації, де внизу відкривається панорама на все місто, закликав вірян усі свої справи починати з молитви - фундаменту, який будує сім'ю та людську спільноту загалом.


Родзинкою заходу став традиційний виступ Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, який виконав пісні-молитви, серед яких “Отче наш”, “Боже великий, єдиний” тощо.
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав усіх зі святом та зазначив: “Дуже хороша традиція – відзначати День Ужгорода і в недільній молитві. Бажаю всім здоров'я, миру, добробуту, хай Господь допомагає в усіх наших хороших справах”. Також Богдан Євстафійович принагідно ще раз привітав очільницю хору Наталію Петій-Потапчук із присвоєнням їй звання Почесної громадянки Ужгорода.