Традиційну легкоатлетичну естафету серед учнівської молоді шкіл Ужгорода провели до Дня вишиванки на стадіоні «Авангард»

Опубліковано: Травень 18, 2023

Змагання зібрали майже півтори сотні учасників.
Кожна із 18 команд (4 юнаки + 4 дівчини) мала змогу продемонструвати свої легкоатлетичні здібності, маршрут естафети мав 8 етапів. Головний суддя змагань – віцепрезидент Федерації легкої атлетики Закарпатської області Анатолій Коломоєць.
Як інформує управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради, цей вид змагань був останнім у програмі-календарі Спартакіади школярів Ужгорода на 2022-2023 навчальний рік.
На фініші серед загальноосвітніх шкіл трійка призерів мала такий вигляд:
1 місце – Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов;
2 місце – Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8;
3 місце – Ужгородська класична гімназія.
Далі команди розташувалися в наступному порядку: школи №№ 7, 2, 15, 12, 4, 17, 6, 15, 19, 3, 20, 10, 16, 13, 14.
Переможців та призерів нагородили кубками, дипломами, грамотами та медалями різного ґатунку управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.