Тренінг на тему протидії насильству відбувся напередодні в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Грудень 07, 2022

Основна мета – привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства, насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій щодо захисту прав жінок.

В обговоренні теми взяли участь працівники міськради, представники денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі («кризова кімната»), департаменту соціальної політики міської ради, служби у справах дітей, а також фахівчиня Людмила Кохана, психологиня Ольга Руіна та координаторка ВОНА хаб. Ужгород Інна Лопатченко.

Тренінг провели в межах тематичних заходів Усеукраїнської акції «16 днів проти насильства».