Три сотні ужгородців долучилися до нічного забігу з нагоди Дня міста

Опубліковано: Вересень 13, 2019

Три сотні ужгородців долучилися до нічного забігу з нагоди Дня міста

Три сотні ужгородців долучилися напередодні ввечері до легкоатлетичного нічного забігу, який стартував о 20.00 з площі Театральної. Старт забігу дав міський голова Богдан Андріїв.
Учасники бігли за маршрутом «площа Театральна – перехрестя вул Корзо – набережна Незалежності – міст Масарика – Київська набережна – пішохідний міст», переможці та призери отримали пам’ятні статуетки та медалі, цінні подарунки від партнерів свята. Відзначили також наймолодшого учасника нічного забігу Максима Шталовські (4,5 років) та найстаршого, 75-річного Миколу Лошака.
Цьогоріч захід організовано управлінням у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради за підтримки Закарпатського представництва федерації бодібілдингу України, Федерації легкої атлетики Закарпатської області, Дитячо-юнацької спортивної школи №1 м. Ужгород, громадської організації «Ужгородський біговий клуб», спонсорів та меценатів.