Три ужгородські підприємства – серед серед переможців першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020»

Опубліковано: Серпень 26, 2021

Три ужгородські підприємства – серед  серед переможців першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020»

Заступник Ужгородського міського голови Василь Пинзеник сьогодні в Закарпатській ОДА долучився до вітань лауреатів першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020», серед яких – три ужгородські підприємства – ТОВ «АВЕ Ужгород», ПП «Укрелектробуд» та ТОВ «Унгваєр». Подякою Закарпатської обласної ради відзначили ужгородське ПП «Комерцконсалт».
В урочистостях узяли участь голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Ради Територіального відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області Марта Волощук, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко, заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, голова Громадської ради при облдержадміністрації Олексій Кіндрат.
За значний внесок у справу наповнення бюджету та розвитку краю Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагородили трудові колективи ТОВ «Шаянські води» та ТОВ «К-АВТО».
Переможці першого туру отримали дипломи Всеукраїнського рейтингу.
У категорії «Великі підприємства» відзначили підприємство ОП «Ужгородський коньячний завод».
У категорії «Середні підприємства» нагородили:
– СП у формі ТОВ «ДьютіФріТрейдінг»;
– ТОВ «АВЕ Ужгород»;
– ПП «Укрелектробуд»;
– ТОВ «Санаторій “Кришталеве джерело”»;
– КП «Мукачівське кар’єроуправління»;
– ПП «АстраДіа»;
– ТОВ «Унгваєр»;
– ТОВ «Контакт-5»;
– ТОВ «Маргіт»;
– ПП «СІО».
У категорії «Малі підприємства» відзначили:
– ТОВ «Прогрес-С»;
– ТОВ «БАР АВТО»;
– ТОВ «Латуж»;
– ТОВ «АКВА-ПОЛЯНА»;
– ТОВ «Зелена технологія».
Сподіваємося, закарпатці будуть переможцями і на загальноукраїнському рівні.