Триває громадське обговорення проєктів детальних планів територій міста Ужгорода

Опубліковано: Січень 29, 2020

Відповідно до розпорядження міського голови 20.01.2020 № 24 «Про проведення громадських обговорень», дотримуючись статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, з метою врахування громадських інтересів та визначення планувальної організації та розвитку територій м. Ужгород з 20 січня  по 18 лютого 2020 року проводяться громадські обговорення щодо містобудівної документації – проєктів детальних планів територій міста Ужгорода, а саме:

- «Детальний план території, обмеженої площею Кирила і Мефодія, вулицями Минайською, 8 Березня (до №19), ЗОШ №12 та №15 та вулицею Заньковецької»;

Розробник містобудівної документації – ПП «АРХНОВО» (м. Львів).

- «Детальний план території, обмеженої вулицями Українською, Іштвана Дендеші, Антоніна Дворжака та Андрія Палая».

Розробник містобудівної документації – ПП «АРХНОВО» (м. Львів).

Замовник детальних планів територій – управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

Ознайомитись з матеріалами проєктів містобудівної документації можна в розділі «Повідомлення про оприлюднення», за наступним посиланням – https://rada-uzhgorod.gov.ua/arhitektura-mistobudivna-dokumentatsiya/

Пропозиції, зауваження, побажання просимо надсилати за адресою: м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, управління містобудування та архітектури, тел.: 61-71-03 або на e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням  прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.