Триває конкурсна процедура призначення керівника КНП «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради

Опубліковано: Жовтень 01, 2019

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», на виконання рішення ХХХIX сесії Ужгородської міської ради VII скликання 05.09.2019 № 1675 «Про проведення повторного конкурсу», з метою визначення переможця на вакантну посаду директора КНП «Ужгородський міський пологовий будинок», наказом управління охорони здоров’я 25.09.2019 № 152  «Про комісію»_затверджено склад конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок»  Ужгородської міської ради, а саме:

Білак Олександр Павлович - заступник міського голови, голова комісії

Дьордь Василь Васильович - юрисконсульт КНП «Ужгородський міський пологовий будинок», секретар комісії

Члени комісії:

Коцак Ярославна Ярославівна - представник громадської організації «Пройдемо шлях разом»

Сташина-Неймет Марина Володимирівна  - директор ВТГО «Поряд з вами»

Лендєл Наталія Василівна - головний бухгалтер КНП «Ужгородський міський пологовий  будинок»

Решетар Василь Васильович -  начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради