Центри вакцинації населення в Ужгороді та Ужгородському районі

Опубліковано: Серпень 19, 2021

Нагадуємо, вакцинацію проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 щодня проводять:

– обласний Центр вакцинації населення в Ужгороді. Студентська набережна, 8, (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»),

– центр вакцинації населення в Чопі. Вулиця Молодіжна, 12, І поверх, кабінет 4 (Чопська міська лікарня),

– центр вакцинації населення у  Перечині. Вулиця Ужанська, 8 (АЗПСМ),

– центр вакцинації населення в Великому Березному. Вулиця Богдана Хмельницького, 4, І поверх, кабінет 3.

Для  захисту  від COVID-19 усі охочі можуть отримати щеплення від коронавірусної хвороби   із 10.00 до 15.00 у робочі дні та з 09.00 до 16.00 – у вихідні.

У Центрах вакцинації щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.

Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер, маску і бути здоровим.

Імунізація – важливий етап для подолання COVID-19!