ЦНАП Ужгородської міської ради почав надавати нові послуги

Березень 14, 2019

ЦНАП Ужгородської міської ради почав надавати нові послуги

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу) Ужгородської міської ради отримали доступ до Державного реєстру актів цивільного стану громадян і вже почали надання нових адмінпослуг – зміни імені та прізвища, розірвання шлюбу за згодою сторін, видачі свідоцтва про смерть.
Простежили впровадження нововведень начальник Ужгородського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Закарпатській області Тетяна Лендєл-Склярова, керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара та заступник начальника ЦНАПу Леся Крайниківська.
Нагадаємо: нещодавно Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич підписали «Угоду про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг із державної реєстрації актів цивільного стану».
Звернувшись до ЦНАПу Ужгородської міської ради з лікарським свідоцтвом про смерть та паспортом померлої людини, можна отримати свідоцтво про смерть і витяг для отримання одноразової допомоги на поховання. Змінювати імена та прізвища можуть особи з 16 років, а за згодою обох батьків – із 14. Для розлучення в ЦНАП зможуть звертатися подружжя, в яких немає спільних дітей до 18 років.